Terapia dospelých

Naše zdravotnícke zariadenie poskytuje služby individuálnych sedení terapie a poradenstva, ktoré sa zameriavajú na liečbu ťažkostí a problémov rôzneho druhu. Využívame terapeutické liečebné metódy, ktorými pôsobíme na príznaky (napr. depresívne myšlienky, depresívne správanie, úzkostné prežívanie, pocity vnútornej prázdnoty, sebapoškodzovacie správanie, …), zameriavame sa tiež na príčinu ťažkostí a na faktory, ktoré ťažkosti udržiavajú alebo posilňujú v ich intenzite.

Cieľom je, pre vás, zabezpečiť vhodné liečebné možnosti, ktorými môžeme úspešne pôsobiť na ťažkosti, ktoré vás trápia, ovplyvňujú vašu pohodu, vzťahy, rodinné alebo pracovné fungovanie.

Problém alebo kríza nie je niečo, čomu by sme sa mali vyhýbať, je to pre nás výzva, možnosť, ktorú vieme úspešne zvládnuť. Každý z nás má vnútorné kapacity a zdroje, ktoré mu umožňujú popasovať sa s ťažkosťami vonkajšími či vnútornými, avšak nie vždy sú priamo viditeľné, nie vždy vieme s nimi vhodne narábať, čo môže spôsobovať, že sa dlhodobo trápime a ostávame fixovaný v tom istom kruhu ťažkostí, trápia nás opakujúce sa nepríjemné vnútorné stavy a pocity, rovnaké problematické vzťahy.

Sme tu pre vás pre okruh ťažkostí:

Prepracovanosť

Koľko stojí terapia dospelých?

Sme zmluvnými partnermi všetkých troch zdravotných poisťovní. Objednať sa môžete na tel. č. 0908 095 229 alebo pevná linka 056/642 01 83.

Slovenské poisťovne